Apartament per shitje ne bulevardin Ismail Qemali

Bulevardi Ismail Qemali Web Reference: Prona6253
€65,000
  • Property size 106 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne bulevardin Ismail Qemali Vlore. Apartamenti me siperfaqe 106 m2 eshte i vendosur ne katin e 10 kulla Hanxhari II, perball Stadiumit, dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin tualet dhe ballkon. Apartmenti shitet i mobiluar.
Siperfaqja e apartamentit 106 m2
Cmimi 65 000 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!