Property Archive | Vila RSS feed for this section
€250,000 Vile per shitje ne Vlore

Vile per shitje ne Vlore

Tragjas, Vlore
 • Property size 1230 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 3 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Vile per shitje ne Vlore. Vila perbehet nga dy kate me siperfaqe totale 230 si dhe 1 000 m2 oborr. Ne katin e pare ndodhet salloni , kuzhina si dhe nje banjo ne katin e dyte ndodhen 3...

€67,000 Shtepi tradicionale ne Qeparo
 • Property size 250 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje shtepi tradicionale ne fshatin Qeparo,Himare. Shtepia ndodhet ne qender te fshatiti ( zone e mbrojtur e trashgimis kulturore) dhe perbehet nga 2 kate...

€83,200 Vila per shitje ne Dhermi
 • Property size 64 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Ky kompleks villash ndodhet vetem 200 metra nga plazhi me i bukur i rivieres, ne Dhermi. Vilate jane te vendosur ne nje siperfaqe trualli prej 3200 m2 ato munde te organizohen ne...

error: Content is protected !!