Apartament pushimi ne Radhime

Radhime Web Reference: Prona6728
€210/jave
  • Property size 70 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament pushimi ne Radhime. Apartamenti eshte pjes e nje residence te re vetem pak metra nga deti ne Radhime, perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Kapaciteti 4 persona dhe i arreduar ne menyr moderne dhe me gjithcka te nevojshme.

Cmimi Tetor-Prill 30 euro/nata
Maj 40 euro/nata
Qershor 55 euro/nata
Korrik-Gusht 65 euro/nata

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!