Apartament per shitje ne Vlore

Uji i Ftohte Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona5478
€44,880
  • Property size 66 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Vlore ndodhet ne katin e dyte te residences Odeon pozicionuar ne nje kodrin rreth 200 metra nga deti ne Uji te Ftohte. Perbehet nga nje dhome gjumi dhe dhome ndenjeje. ka nje banjo dhe nje ballkon me pamje  nga deti. Objekti perbehet nga nje kat sherbim dhe 4-kate banimi .Ne projektin e ndertimit te tyre jane 4-rezidenca banimi te rrethuara si nje kompleks i vetem me infrastrukture te vecuar qe lidhet direkt me rreth-rotullimin e rrapit. Kompleksi ka pishina dhe kende lojrash per femije, sistem sigurie 24-ore, punime cilesore ne ndertim dhe nje perzgjedhje te materialeve te perdorura.

  • Siperfaqja 66 m2
  • Cmimi 680 euro/m2

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!