Property Archive | I Mobiluar RSS feed for this section
€70,000 Shitur Apartament per shitje ne Lungomare Vlore
 • Property size 109 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Uje te Ftohte Vlore. Apartamenti ka siperfaqe banimi 109 m2 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e...

€65,000 Bulevardi Ismail Qemali Vlore
 • Property size 106 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne bulevardin Ismail Qemali Vlore. Apartamenti me siperfaqe 106 m2 eshte i vendosur ne katin e 10 kulla Hanxhari II, perball Stadiumit, dhe perbehet nga dy dhoma...

€80,000 Apartament ne Vlore per shitje

Apartament ne Vlore per shitje

Bulevardi Ismail Qemali
 • Property size 96 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament ne Vlore per shitje. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje nga bulevardi. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te Residences Ferati...

€61,500 Apartament per shitje prane Kalase Vlore
 • Property size 82 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje apartament 1+1 te pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura te Vlores. Apartamenti ka siperfaqe 82 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri...

€190/month Apartament me qira ne Uji te Ftohte
 • Property size 70 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron me qira nje apartament ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore.Apartamenti perbehet nga nje sallon me kuzhin dhome gjumi me ballkon me pamje nga deti dhe...

€50,050 Apartament ne Vlore per shitje

Apartament ne Vlore per shitje

Skele-Uji i Ftoht,Vlore
 • Property size 77 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property disponon per shitje nje apartament te peber nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin banje dhe ballkon.Apartamenti eshte i paisur me certifikat pronsie dhe i...

€200/month Apartament me qira ne Vlore
 • Property size 75 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron nje apartament 1+1 me qera.Apartamenti eshte plotsisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne zonen e Skeles.Pak metra nga qendra e...

error: Content is protected !!