Apartament me qera Orikum

Kompleksi Relax Orikum Web Reference: Prona2098
€240/jave
  • Property size 105 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament pushimi ne Orikum me siperfaqe 105 m2.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon me guzhin 2 ballkone dhe tualet.Apartamenti eshte i arreduar ne menyr moderne dhe ndodhet ne katin e 4 te nje rezidence banimi me pishin ne qytetin e Orikumit.Apartamenti eshte rreth 800 metra nga deti dhe 100 metra nga qendra e Orikumit.Apartamenti ka kapacitet per 4-6 persona.

 

 

Cmimi: Qershor 350 euro/java  Korrik –  Gusht– 420euro/Java

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!