Apartament me qera ne plazh

Prane Akademis se Marines,Vlore Web Reference: Prona1963
€350/muaj
  • Property size 120 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponon nje apartament 2+1 per qera verore dhe qera afatgjate.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 tek rezidenca Marina ne Vlore.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon i madh 2 ballkone me pamje nga deti dhe 2 tualete.Apartamenti eshte plotsisht i mobiluar.
Cmimi per sezonin e veres fillon nga 45 euro/nata.
Cmimi per qera afatgjate 350 euro

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!