Apartament per shitje me pamje nga deti

Rr Murat Terbaci Web Reference: Prona5211
€120,000
  • Property size 103 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponon per shitje nje apartament modern me pamje nga deti. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy banjo dhe ballkon me pamje panoramike nga deti.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 prane residences Marina rreth 50 metra nga plazhi, dhe eshte i mobiluar ne menyr moderne dhe i paisur me certifikat pronsie.

  • Siperfaqja 103 m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!