Vlore apartament 2+1 per shitje

Bulevardi Ismail Qemali Web Reference: Prona6800
€65,000
  • Property size 110 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Vlore Apartament 2+1 per shitje. Apartamenti ndodhet ne kati e 7 te nje pallati te ri ne Bulevardin Ismail Qemali ka nje siperfaqe 110 m2 dhe eshte i perber nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy banjo dhe ballkon. I paisur me certifikat pronsie.

Siperfaqja 110 m2
Cmimi 65 000 euro

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!