Property Archive | Me certifikat pronsie RSS feed for this section
€110,000 Apartament per shitje ne Vlore me pamje nga deti
  • Property size 103 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet

Apartament per shitje ne Vlore me pamje nga deti. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy tualete dhe ballkon me pamje te pa nderprer nga deti. Ndodhet ne katin e 6...

€65,000 Vlore apartament per shitje

Vlore apartament 2+1 per shitje

Bulevardi Ismail Qemali
  • Property size 110 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet

Vlore Apartament 2+1 per shitje. Apartamenti ndodhet ne kati e 7 te nje pallati te ri ne Bulevardin Ismail Qemali ka nje siperfaqe 110 m2 dhe eshte i perber nga dy dhoma gjumi sallon...

error: Content is protected !!