Apartamente pushimi ne Radhime

Radhime Web Reference: Prona6647
€175/jave
  • Property size 60 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartamente pushimi ne Radhime, ndodhen ne nje residenc te re banimi vetem 20 metra nga plazhi. Apartamentet jane te mobiluar ne menyre moderrne dhe me te gjitha kushtet. Ofrojn plazh privat, bar dhe parkim per te gjithe pushuesit.

Cmimi 1 Tetor- 30 Maj 25 euro/nata
Qershor dhe Shtator 45 euro/nata
Korrik-Gusht 55 euro/nata

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!