Apartamente me qira ne Vlore

Skele,Vlore Web Reference: Prona6205
€250/muaj
  • Property size 70 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Agjensia Irea Property disponon dy apartamente me mobilim modern per qira ne qender te Vlores. Apartamentet ndodhen ne katin e 7 te nje pallati te ri ne zonen e Skeles ne Vlore dhe perbehen nga 1 dhome gjumi sallon me kuzhin tualet dhe ballkon me pamje nga deti.

  • Siperfaqja 70 m2
  • Cmimi 250 euro/muaj

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!