Apartament per shitje ne Radhime

Radhime, Vlore Web Reference: Prona7137
€75,000
  • Property size 79 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Vlore Real Estate ofron kete apartament per shitje ne plazhin e Radhimes. Apartamenti ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te ri te pozicionuar vetem 200 metra nga plazhi. Apartamenti perbehen nga nje dhome gjumi, dhome ndenje me kuzhine, banjo dhe nje ballkon i madh ne forme L me pamje nga detit dhe mali.

Karakteristikat e Prones

error: Content is protected !!