KERKONI PRONEN E ENDRRAVE TUAJA
Property Archive RSS feed for this section
€140/week Apartament me qira ne Orikum

Apartament me qira ne Orikum

Kompleksi Soleal Orikum
 • Property size 70 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron nje apartament komod me qera ne Orikum.Apartamenti ndodhet ne katin e dyt te nje residence te re banimi me pishin.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me...

€40,887 Apartamente per shitje ne Orikum
 • Property size 74.34 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property disponon 4 apartamente per shitje ne Orikum, rreth 19 km ne jug te Vlores.Apartamentet ndodhen ne nje residenc te re banimi te perber nga 6 kate banimi 1 kat parkim...

€53,760 Banes per shitje ne Vlore

Banes per shitje ne Vlore

Rr Gjergj Araniti
 • Property size 112 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Banes per shitje ne Vlore me siperfaqe 112 m2 ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri ne rrugen Gjergj Araniti.Apartamenti ndodhet vetem 100 metra nga bulevardi Pavarsia dhe perbehet...

€44,880 Shitur Apartament per shitje ne Vlore
 • Property size 66 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Vlore ndodhet ne katin e dyte te residences Odeon pozicionuar ne nje kodrin rreth 200 metra nga deti ne Uji te Ftohte. Perbehet nga nje dhome gjumi dhe dhome...

€190/month Apartament me qira ne Uji te Ftohte
 • Property size 70 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron me qira nje apartament ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore.Apartamenti perbehet nga nje sallon me kuzhin dhome gjumi me ballkon me pamje nga deti dhe...

€62,400 Apartament per shitje ne Uji te Ftohte Vlore
 • Property size 78 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 per shitje pozicionuar ne nje kodrin ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore rreth 300 metra nga deti.Apartamenti perbehet nga nje sallon me kuzhin dhe ballkon me pamje nga...

€46,970 Apartament per shitje prane Kalase Vlore
 • Property size 67.1 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 me siperfaqe 67.1 m2 per shitje prane Kalas ne Vlore .Apartamenti ndodhet tek Residenca Kalja e cila eshte e pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura te Vlores ate te...

€220/month Apartament per qira ne Vlore

Apartament per qira ne Vlore

Rruga Murat Terbaci
 • Property size 96 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Irea Property disponom nje apartament me dy dhoma gjumi per qira ne Vlore.Apartamenti eshte plotsisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e dyt te nje residence te re banimi prane...

€82,968 Apartament per shitje ne plazh Vlore
 • Property size 97.61 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Plazh te Ri Vlore.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi dhe ndodhet ne katin e 5  te nje residence te re banimi  vetem 50 metra nga Plazhi i Ri ne Vlore...

€50,050 Apartament ne Vlore per shitje

Apartament ne Vlore per shitje

Skele-Uji i Ftoht,Vlore
 • Property size 77 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property disponon per shitje nje apartament te peber nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin banje dhe ballkon.Apartamenti eshte i paisur me certifikat pronsie dhe i...

error: Content is protected !!