Banes per shitje ne Vlore

Rr Gjergj Araniti Web Reference: Prona5503
€53,760
  • Property size 112 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Banes per shitje ne Vlore me siperfaqe 112 m2 ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri ne rrugen Gjergj Araniti.Apartamenti ndodhet vetem 100 metra nga bulevardi Pavarsia dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin 2 ballkone dhe 2 banjo.

  • Siperfaqja 112 m2
  • Cmimi 480 euro/m2

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!