Apartament per shitje prane Kalase Vlore

Rruga Aleksander Moisiu Web Reference: Prona5739
€61,500
  • Property size 82 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje nje apartament 1+1 te pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura te Vlores. Apartamenti ka siperfaqe 82 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri prane zones se Kalas. Perbhet nga 1 dhome gjumi , sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon me pamje te pjeseshme nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar dhe me certifikat pronsie.

  • Siperfaqja 82m2
  • Cmimi 750 m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!