Apartament me qira ne Orikum

Kompleksi Soleal Orikum Web Reference: Prona2686
€140/jave
  • Property size 70 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron nje apartament komod me qera ne Orikum.Apartamenti ndodhet ne katin e dyt te nje residence te re banimi me pishin.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me guzhin tualet dhe ballkon me pamje nga pishina.Apartamenti eshte i mobiluar ne menyr bashkohore dhe ofron nje kapacitet per 4 persona.

 

  • Cmimi per periudhen 1 Tetor-30 Maj 175 euro/java
  • Qershor 210 euro/java
  • Korrik 280 euro/java
  • Gusht 280 euro/java

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!