Apartament me qira ne Uji te Ftohte

Uji i Ftohte Web Reference: Prona5412
€190/muaj
  • Property size 70 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron me qira nje apartament ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore.Apartamenti perbehet nga nje sallon me kuzhin dhome gjumi me ballkon me pamje nga deti dhe banjo.Apartamenti ndodhet ne katin e dyt te nje residence te re banimi, vendosur vetem 150 metra nga Rrapi.Residenca ka punime teper cilsore dhe ofron parkim per te gjithe banoret, roje sigurie 24 ore,mirembajtje dhe pastrim te ambjenteve te perbashketa.Apartamenti eshte plotsish i mobiluar dhe munde te jepet bashk me garazh per makine.

Siperfaqja 70 m2

Cmimi 190 euro/muaj

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!