Apartament ne Vlore per shitje

Bulevardi Ismail Qemali Web Reference: Prona6329
€80,000
  • Property size 96 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament ne Vlore per shitje. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje nga bulevardi. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te Residences Ferati ne zonen e Skeles. Eshte i paisur me certifikat pronsie dhe i mobiluar pjeserisht.

Siperfaqja 96 m2
Cmimi 80 000 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!