Shitet Apartament 2+1 ne Lungomare

Rruga Murat Terbaci, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7115
€65,000
  • Property size 80 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shitet apartament 2+1 ne Lungomare Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e shtat te nje pallati buz shetitores dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti.

Karakteristikat e Prones

error: Content is protected !!