Apartament per shitje ne Rivieren Shqiptare

Orikum Web Reference: Prona6043
€50,000
  • Property size 105 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Rivieren Shqiptare i vendosur ne katin e 4 te residences Relax ne Orikum. Apartamenti eshte i perber nga sallon me kuzhin, dy dhoma gjumi, banjo dhe dy ballkone me pamje nga deti. Residenca ndodhet rreth 800 metra nga deti dhe ne brendsi te saj eshte dhe nje pishin, bar dhe restorant.

  • Siperfaqja 105 m2
  • Cmimi 480 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!