Apartament per qira ne Vlore

Rruga Murat Terbaci Web Reference: Prona5290
€220/muaj
  • Property size 96 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponom nje apartament me dy dhoma gjumi per qira ne Vlore.Apartamenti eshte plotsisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e dyt te nje residence te re banimi prane shetitores Skele-Uji i Ftoht vetem 100 metra nga deti dhe 5 minuta  nga qenda e qytetit.

 

  • Cmimi 220 euro/muaj

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!