Apartament luksoz per shitje ne Vlore

Kalaja, Vlore Web Reference: Prona6859
€250,000
  • Property size 216 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament luksoz per shitje ne Vlore. Ky super apartament ndodhet ne katin e 6 te nje residence te re banimi ne zonen e Kalas ne Vlore vetem 200 metra nga deti. Apartamenti eshte i arreduar me nje stil minimalist dhe me nje verand prej 90 m2 me pamje te plot nga deti.

Siperfaqja totale e apartamentit 216 m2
Cmimi 250000 euro

error: Content is protected !!