Panorama Residence Vlore

Uji i Ftohte Web Reference: Prona2191
€36,000
  • Property size 45 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Residenca Panorama eshte pozicionuar ne pjesen jugore te Vlores rreth 200 metra nga plazhi publik,ne nje kodrin me gjerberim te perhereshem mese aremave te Limonave dhe Ullinjve dhe me nje pamje magjepse nga Deti gadishulli i Karaburunit ishulli i Sazanit dhe qyteti i Vlores.Residenca perbehet nga 3 blloqe banimi me nga 3-4 kate banim 1 kate ambjent sherbimesh si dhe parkim nentoksor.Ne kete residenc ofrohen per shitje Studio Apartamente 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe te ndryshme qe fillon nga 45 m2.

Cmimi fillon nga 800 euro/m2 ose 36 000 euro per njesi banimi

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!