Property Archive | 5 minuta nga qendra e qytetit RSS feed for this section
€220/month Apartament per qira ne Vlore

Apartament per qira ne Vlore

Rruga Murat Terbaci
  • Property size 96 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Irea Property disponom nje apartament me dy dhoma gjumi per qira ne Vlore.Apartamenti eshte plotsisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e dyt te nje residence te re banimi prane...

error: Content is protected !!