Property Archive | Sherbim sigurie 24 ore RSS feed for this section
€44,880 Shitur Apartament per shitje ne Vlore
  • Property size 66 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Vlore ndodhet ne katin e dyte te residences Odeon pozicionuar ne nje kodrin rreth 200 metra nga deti ne Uji te Ftohte. Perbehet nga nje dhome gjumi dhe dhome...

error: Content is protected !!