Property Details

Vlore Apartament per shitje PRONA5181

  • Cmimi: €62,000
  • Kategoria: Apartamente
  • Dhoma: 2
  • Tualet: 1
  • Viti i ndertimit: 2000
  • Siperfaqja: 81 m2

Apartament per shitje ne plazhin e Vlores,i perber nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin banje dhe dy ballkone me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje residence te re banimi prane shetiores buz detit dhe eshte plotsisht i mobiluar dhe i paisur me certifikat pronsie.

  • 500 metra nga qendra
  • Certifikat Pronsie
  • I mobiluar
  • Pamje nga deti

Map and Directions

Click on the red marker to get directions and nearby places of interest.

Vlore Apartament per shitje PRONA5181
Vlora Real Estate, Apartamente per shitje ne Vlore, Apartament me qira ne Vlore, Agjensi Imobiliare ne Vlore Shqiperi