Property Details

Shtepi pushimi ne Sarande

  • Cmimi: €140
  • Kategoria: Apartamente
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Viti i ndertimit: 2000
  • Siperfaqja: 70 m2

VendodhjaApartament Korali ndodhet ne lindje te rruges hyrese ne qytetin e Sarandes. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri prane rruges hyrese dhe 400 metra large bregut te detit.
Ne afersi te apartamentit ka disa mini markete ndersa restorantet ndodhen ne shetitoren e qytetit.Akomodimi Apartament Koral ndodhet ne kati e katert te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamentet kan te gjith pamje nga deti.
Apartameni eshte i mobiluar per 4 persona.
Plazhi me i afert eshte Plazhi i Vilave dhe ndodhet rreth 500 metra larg nga Akomodimi.

Tetor-Maj 140 euro/java
Qershor dhe Shtator 210 euro/java
Korrik-Gusht 240 euro/java

  • 400 metra nga deti

Map and Directions

Click on the red marker to get directions and nearby places of interest.

Shtepi pushimi ne Sarande
Vlora Real Estate, Apartamente per shitje ne Vlore, Apartament me qira ne Vlore, Agjensi Imobiliare ne Vlore Shqiperi