Property Details

Shtepi pushimi ne Radhime Vlore PRONA630

  • Cmimi: €280
  • Kategoria: Apartamente
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Viti i ndertimit: 2000
  • Siperfaqja: 48 m2

Vendodhja
Vila Mondi ndodhen ne qender te Plazhit Radhime, prane rruges nacionale Vlore Sarande.
Qyteti i Orikumit eshte vetem 6 km ne jug ndersa plazhi ndodhet 30 metra para akomodimit.
Ne afersi te akomodimit ndodhen disa restorat te cilat ofroj gatim tradicional shqiptar, guzhiune italiane, peshke dhe prodhime deti.
Akomodimi
Vila mondi eshte nje ndertim i ri i cili ofron studio per familje deri 4 persona. Studio eshte e perber nga nje dhome gjumi me krevat dopio tavolin ngrenie per 4 persona dhe nje kend gatimi .
Te gjitha studiot kane pamje nga deti, kane ballkon ose verande dhe tualet te pajisur me dush. Studiot jane te pajisura me kend gatimi dhe tavolin ngrenie per 4 persona.
Studiot jane te mobiluar per kater persona. Per te gjithe pushuesit ka parkim perpara godines.

Qershor 280 euro/java
Korrik-Gusht 315 euro/java

  • Ac
  • Pamje nga deti
  • Parkim

Map and Directions

Click on the red marker to get directions and nearby places of interest.

Shtepi pushimi ne Radhime Vlore PRONA630
Vlora Real Estate, Apartamente per shitje ne Vlore, Apartament me qira ne Vlore, Agjensi Imobiliare ne Vlore Shqiperi