Shitet Apartament ne Vlore

Bulevardi Ismail Qemali Web Reference: Prona7127
€80,000
  • Property size 96 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Vlore me siperfqaqe 96 m2 i organizuar nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin nje banjo dhe nje ballkon me pamje nga bulevardi i ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 7te te nje pallati te ri dhe me punime cilsore ne zonen e Skeles ne Vlore. Residenca perbehet nga 10 kate ambjente banimi 2 kate ambjente sherbimesh dhe nje kat parkim nentoksor.Te gjitha materialet e perdorura jane te nje cilsie te lart, veshje e jashtme me Albond, dritaret jan PVC me dopjo xham, dyert e jashtme te blinduara, dy ashensore etj.

 

Karakteristikat e Prones

error: Content is protected !!