Papafingo per shitje ne Vlore

Uji i Ftohte Web Reference: Prona4728
€155,000
  • Property size 170 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Papafingo per shitje ne Uji te Ftohte Vlore me pamje fantastike nga deti.Apartamenti ndodhet ne katin e 7  te nje pallati te ri me 7-8 kate pozicionur buz rruges Skele-Uji i Ftohte.Apartamenti ka siperfaqe totale 170 m2 dhe eshte i perber nga sallon i madhe me guzhin me fasad xhami me pamje fantastike nga deti.Tre dhoma gjumi njera prejt te cilave eshte me tualet dhe tavan te varur (Gipse) dhe nje banjo.Apartamenti eshte i shtruar me parket druri, punime dekorative gipsi , citofon dhe ka nje verande te madhe per rreth tij.Te gjith ambjentet e apartamentit kan dalje ne verande.Ne cdo kate te pallatit ndodhen vetem 3 apartamente.

  • Siperfaqja e apartamentit 170 m2
  • Cmimi 911 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!