Orikum Apartament per shitje

Soleal Residence Web Reference: Prona6666
€28,700
  • Property size 82 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Orikum, Apartament per shitje me siperfaqe 82 m2. Perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe dy ballkone me pamje nga deti apartamenti munde te pershtatet lehtsisht ne 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje residence te re banimi me pishin.

Siperfaqja e Apartamentit 82 m2
Cmimi 350 euro/m2

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!