Garsoniere per shitje ne Uje te Ftohte

Akademia e Marines Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona6888
€24,000
  • Property size 38 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Garsoniere per shitje ne Uje te Ftohte, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati buz shetitores bregdetare dhe vetem 2 minuta nga plazhi. Garsionere eshte i paisur me certifikat pronesie.

Siperfaqja 38 m2
Cmimi 24 000 euro

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!