Apartamente per shitje ne Radhime

Radhime Web Reference: Prona6536
€39,650
  • Property size 61 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron dy apartamante per shitje ne Radhime.  Apartamentet ndodhen ne katin e 3 te nje residence te re banimi vetem 50 metra nga deti dhe kan siperfaqe 61 dhe 65.5 m2.

Cmimi 650 euro/m2

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!