Apartament ne Vlore per shitje

Skele-Uji i Ftoht,Vlore Web Reference: Prona5189
€50,050
  • Property size 77 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponon per shitje nje apartament te peber nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin banje dhe ballkon.Apartamenti eshte i paisur me certifikat pronsie dhe i mobiluar.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri vendosur pran rruges Skele-Uji i Ftohte dhe eshte vetem 150 metra nga plazhi dhe 500 metra nga qendra e Vlores.

  • Siperfaqja 77 m2
  • Cmimi 650 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!