Apartament me qira ne Vlore

Skele, Vlore Web Reference: Prona6450
€200/muaj
  • Property size 70 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me qira ne Vlore.  Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon eshte plotsisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri ne zonen e Skeles. Apartamenti jepet me qera javore dhe qera afatgjate.

Cmimi per periudhen Korrik-Gusht 210 euro/java
Cmimi per periudha afatgjate 200 euro/muaj

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!