Apartament me qera ne Vlore

Uji i Ftoht,Vlore Web Reference: Prona3904
€200/muaj
  • Property size 70 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron 10 apartamente me qera ne zonen e Ujit te Ftoht ne Vlore.Apartamentet ndodhen ne katin e 3 dhe te 4 te nje residence te re banimi.Apartamentet berbehet nga 1 dhome gjumi sallon me guzhin banjo dhe ballkon , dhe jane te mobiluar me gjithcka.Apartamente jane te disponushem per qera verore dhe qera afatgjate.

  • Cmimi 200 euro/muaj
  • Qershor 175 euro/java
  • Korrik-Gusht 240 euro/java

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!