Property Details

Apartament per shitje rruga Cajupi Vlore

  • Cmimi: €44,000
  • Kategoria: Apartamente
  • Dhoma: 2
  • Tualet: 2
  • Viti i ndertimit: 2014
  • Siperfaqja: 110 m2
  • Nr Listimi: 6245

Apartament per shitje ne Rrugen Cajupi ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe disponon 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin 2 tualete dhe 2 ballkone me pamje nga deti.

  • Certifikat Pronsie

Map and Directions

Click on the red marker to get directions and nearby places of interest.

Apartament per shitje rruga Cajupi Vlore
Vlora Real Estate, Apartamente per shitje ne Vlore, Apartament me qira ne Vlore, Agjensi Imobiliare ne Vlore Shqiperi