Apartament per shitje ne Uji te Ftoht Vlore

Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona3550
€36,000
  • Property size 73 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje nje apartament te mobiluar ne menyr moderne me siperfaqe 73 m2.Apartamenti berbehet nga nje dhome gjumi sallon me guzhin tualet dhe ballkon me pamje nga deti.Ai  ndodhet ne katin e 3 te nje rezidence te re dhe me punime shume cilsore ne zonen e Ujit e Ftoht vetem 5 minuta ne kemb nga Plazhi i Vilave.Apartamenti eshte i paisur me certifikat pronise dhe plotsisht i mobiluar. Apartamenti eshte bler ne vitin 2010 me vlere 65 000 euro dhe jane shpenzuar rreth 10 000 euro per mobilimin e tije.Cmimi aktual i shitjes eshte vetem  43 000 euro

  • Cmimi 52 400 euro  Cmimi ne ofert 40 000 euro
  • Siperfaqja 73 m2

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!