Apartament per shitje ne plazh Vlore

Plazhi i Ri,Vlore Web Reference: Prona5230
€82,968
  • Property size 97.61 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Plazh te Ri Vlore.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi dhe ndodhet ne katin e 5  te nje residence te re banimi  vetem 50 metra nga Plazhi i Ri ne Vlore ,apartamenti ka pamje fantastike nga deti.Residenca perbehet nga 6, 7 dhe 8 kate banim 2 kate ambajnte biznesi dhe parkim nentoksor.

Siperfaqeja e Apartamentit 97.61
Cmimi 850 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!