Apartament per shitje ne Lungomare

Uje i Ftohte, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona6626
€70,000
  • Property size 109 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Uje te Ftohte Vlore. Apartamenti ka siperfaqe banimi 109 m2 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje residence te re banimi vetem 100 metra nga deti. Eshte i mobiluar dhe me certifikat pronsie.

Siperfaqja 109
Cmimi 70 000 euro

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!