Apartament per shitje me pamje nga deti ne Vlore

Rruga Murat Terbaci, Vlore Web Reference: Prona7098
€80,000
  • Property size 80 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje me pamje nga deti ne Vlore. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhin e perbashket nje banjo dhe nje ballkon me pamje nga deti. Apartamenti ka punime cilsore dhe ndodhet prane shetitores bregdetare.

Karakteristikat e Prones

error: Content is protected !!