Apartament per qira ne Vlore

Kalaja,Vlore Web Reference: Prona6362
€300/muaj
  • Property size 70 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per qira ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne nje residenc te re banimi prane zones se Kalas dhe perbehet nga 1 dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje nga deti.

Cmimi 300 euro/muaj

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!