Apartament ne shitje ne Vlore

Uji i Ftohte,Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona5749
€64,224
  • Property size 96 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me dy dhoma gjumi per shitje ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje rezidence te re pozicionuar ne shetitoren buze detit ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore. Apartamenti eshte i perfunduar dhe i paisur me certifikat pronsie.

  • Siperfaqje 96 m2 
  • Cmimi 669 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!