Apartament ne Radhime per shitje

Radhime Web Reference: Prona6579
€50,622
  • Property size 77.88 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 1+1 ne Radhime per shitje. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi te ri residencial me 3-4 kate banim +1 kate parkim nentoksor. Residenca  ofron manaxhim dhe sistem sigurie dhe ndodhet vetem 100 metra nga deti. Perbehet nga sallon me kuzhin dhome gjumi banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamenti eshte i paisur me certifikat pronsie.

Siperfaqja 77.88 m2
Cmimi 650 euro/m2

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!