Apartament me qira ne Radhime

Radhime Web Reference: Prona6283
€210/jave
  • Property size 80 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me qira ne Radhime. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri vetem 100 metra nga plazhi dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallom me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje nga deti. I mobiluar me gjithcka te nevojeshme.

*Cmimi Tetor-Prill 210 euro/java
*Maj 240 euro/Java
*Qershor 300 euro/Java
*Korrik-20 Gusht 500 euro/Java
*21-31 Gusht 420 euro/java
*Shtator 280 euro/Java

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!