Apartament me qera ne Sarande

Rruga Dhoma Spiro Web Reference: Prona6379
€420/jave
  • Property size 100 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Flori Brahimaj +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament modern me qera ne Sarande. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi me kondicioner sallon me guzhin dy banjo dhe ballkon me pamje nga deti ku munde te shijoni magjin e Jonit.Njera nga dhomat e gjumit eshte e mobiluar me krevat dopio dhe kondicioner ndersa dhoma tjeter ka dy krevata tek dhe kondicioner,ne total apartamenti ka kapacitet per 5 persona. Guzhina eshte e paisur me te gjith pajisjet e nevojeshme.Salloni eshte i mobiluar me shume shije ndersa ballkoni ofron nje pamje te plot nga deti dhe eshte i mobiluar me tavolin dhe 4 karrige.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati pozicionuar ne shetitoren buz detit ne Sarande (prane ish Shtepis se Oficerave ).Prane tije ndodhen disa nga baret dhe restorantet me te mire te qytetit dhe qendra te shumta argetimi.

Cmimi Tetor-Prill 420 euro/java
Maj 490 euro/java
Qershor 630 euro/java
Korrik-Gusht 700 euro/java
Shtator 630 euro/java

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: Content is protected !!