Property Archive | Parkim RSS feed for this section
€140/week Shtepi Pushimi ne Radhime
  • Property size 60 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Shtepi Pushimi ne Radhime. Apartamentet ndodhen ne nje residenc te re banimi vetem pak metra nga plazhi ne Radhime. Jane te perber nga 1 dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon...

error: Content is protected !!