Property Archive | Pamje e plot nga deti RSS feed for this section
€110,000 Apartament per shitje ne Vlore me pamje nga deti
  • Property size 103 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet

Apartament per shitje ne Vlore me pamje nga deti. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy tualete dhe ballkon me pamje te pa nderprer nga deti. Ndodhet ne katin e 6...

error: Content is protected !!