Property Archive | Manaxhim Prone pas shitjes RSS feed for this section
€50,622 Apartament ne Radhime per shitje
  • Property size 77.88 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 ne Radhime per shitje. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi te ri residencial me 3-4 kate banim +1 kate parkim nentoksor. Residenca  ofron manaxhim...

€36,000 SAM_0669
  • Property size 45 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Residenca Panorama eshte pozicionuar ne pjesen jugore te Vlores rreth 200 metra nga plazhi publik,ne nje kodrin me gjerberim te perhereshem mese aremave te Limonave dhe Ullinjve dhe me...

error: Content is protected !!